Marino Marić tijekom slavlja nakon pobjede protiv Norveške stavio je šal Zrinjskog Duvnjaku oko vrata. Nogometni klub Zrinjski zahvalio se Kaubojima na lijepoj gesti
Sport
Komentari 140Marino Marić tijekom slavlja nakon pobjede protiv Norveške stavio je šal Zrinjskog Duvnjaku oko vrata. Nogometni klub Zrinjski zahvalio se Kaubojima na lijepoj gesti
Nogometaši mostarskog Zrinjskog na pripremama u Novigradu gledali su prvo poluvrijeme utakmice Hrvatske i Norveške na rukometnom Euru.
Potom su otišli na trening, a nakon njega saznali su da su Marino Marić i Domagoj Duvnjak slavili brončanu medalju sa šalom njihovog kluba.
Marino Marić je sve "zakuhao". Skinuo je dres, a imao je majicu na kojoj su on i Karačić na slici, a ispod je pisalo "Mostar". Marić je u slavlju uspio staviti i šal Zrinjskog Duvnjaku oko vrata.
- To je poklon od moje ekipe iz Mostara. Dosadno im je, pa smišljaju ovakve male pi*darije. Ovo je regionalna varijanta ponosa - nasmijao se Marino Marić.
HŠK Zrinjski je hrvatski športski klub koji je osnovala hrvatska mladež 1905. godine, a natječe se u prvoj ligi Bosne i Hercegovine. Iz kluba su bili dirnuti gestom.
- Lijepa gesta naših rukometaša Duvnjaka, Marića i Karačića. Gledali smo samo prvo poluvrijeme, a nakon treninga smo saznali za broncu. Bili smo oduševljeni kad smo vidjeli da je Duvnjak slavio s našim šalom - rekao je trener Zrinjskog Vinko Marinović.
Mostarci brane naslov na Istria Winter Cupu i čeka ih prva utakmica.
- U ime kluba, svih igrača i stručnog stožera, željeli bismo se zahvaliti cijeloj hrvatskoj rukometnoj reprezentaciji na ukazanoj časti, a posebno našim Mostarcima Karačiću i Mariću. Drago nam je zbog njihovog uspjeha - objavili su iz Zrinjskog.
Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+