Komentari 8

Sliškovićev jubilej za Hrvatsku: Nisam znao da sam zabio 100

1

Ivan Slišković zabio je Makedoniji sinoć šest golova iz šest udaraca i tako došao do brojke 101 u hrvatskom dresu. Sjajan je to rezultat za igrača koji ima 24 godine

Ivan Slišković jedan je od najstandardnijih hrvatskih rukometaša na ovom prvenstvu. Kad god je na parketu izbornik Babić zna da od njega može očekivati dobre stvari. Protiv Makedonije ponovno je krenuo s klupe i u nešto više od 17 minuta zabio šest golova iz šest udaraca. Rekli bismo, savršena zamjena.

Njegovim ulaskom dodatno smo spustili na zemlju Makedonce i pokazali kakvu širinu imamo na klupi. No Slišković je imao još razloga za slavlje sinoć. Protiv Makedonije upisao je jubilarni 100. gol u dresu Hrvatske. Utakmicu je zaključio sa 101. golom, a tek su mu 24 godine.

- Nisam znao da sam zabio 100 golova. Doista je sjajan osjećaj, ne znam što drugo da kažem, jako sam sretan - razvukao je Slišković širok osmijeh nakon što su mu iz EHF-a rekli da je prebacio 'stotku'.

Priliku da podeblja učinak dolazi već u subotu. Ovoga puta 'bušit' će malo ozbiljnijeg golmana, Thierryja Omeyera.