Vujović: Želim svojim igračima Sloveniju u polufinalu EP-a...

1

Rukometaši Zagreba u Kutiji šibica pobijedili su Borac 30-20 u posljednjoj utakmici ove godine. Slijedi kratki odmor, pripreme s reprezentacijom pa Europsko prvenstvo

Sve ste vidjeli, ovo je realan odnos snaga. No nadao sam se da će moji dečki više gristi jer za mnoge igrače u mojoj ekipi privilegija igrati protiv Zagreba, rekao je bivši trener Zagreba, a danas prvi čovjek struke Borca Boris Dvoršek.

Borac je stigao u Kutiju šibica i u 15. kolu SEHA lige izgubio od hrvatskog prvaka 30-20. Zagreb je ponovno igrao bez gotovo cijele prve postave, a od ranije ozlijeđenima pridružio se i Stefan Vujić. Zagrebov trener priliku je dao nekim mlađim igračima poput juniora Petra Medića i Jakova Vrdoljaka.

- Čini mi se da su igrači Borca imali koncentraciju sve dok su vodili. Čim smo mi poveli sve im je splasnulo. U drugom dijelu nisu bili momčad kakva su bili u prvom pa sam ja mogao dati priliku mladim igračima koji su to iskoristili - rekao je Vujović.

Sjajni su bili Zagrebovi golmani s ukupno 22 obrane (Ivić 10, Stevanović 12). U napadu najbolji Kontrec i Pavlović sa pet te Horvat i Obranović sa četiri gola. Ranjeni Zagreb jedva je dočekao kraj polusezone.

Umorni smo i mi i oni, čini mi se da smo svi jedva čekali da se završi utakmica i polusezona. Svojim igračima želim da se odmore, a onima koji igraju u reprezentaciji da naprave što bolji rezultat i da se sretnu sa Slovenijom u polufinalu EP-a - nasmijao se za kraj Vujović koji se sada mora prešaltati u ulogu slovenskog izbornika.