Komentari 8

Ante Rebić je asistirao za remi, Bayern je ostao stopostotan...

1

Eintracht je u utakmici punoj preokreta remizirao protiv Herthe kod kuće (3-3), a Rebić je asistirao za bod. Bayern je ostao na stopostotnom učinku nakon pobjede protiv HSV-a

U 5. kolu Bundeslige Eintracht iz Frankfurta, kojeg vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač, u subotu je na svom terenu protiv Herthe odigrao 3-3, a hrvatski napadač Ante Rebić bio je asistent za treći gol Eintrachta u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Bila je to utakmica puna obrata. Hertha je povela 19. minuti golom reprezentativca BiH Vedada Ibiševića, da bi na poluvrijeme Eintracht otišao s 2-1. U nastavku opet preokret, golovima Ibiševića i Essweina Hertha opet vodi.

No, u drugoj minuti sudačke nadoknade Michael Hector je na dodavanje Rebića poravnao na 3-3. Prošle sezone Niko Kovač je uspio spasiti Eintracht od ispadanja, a sada je peti sa 10 bodova.

Slavlje Bayerna, Halilović nije bio u kadru

Vodeći Bayern je u gostima kod Hamburgera slavio sa 1-0 pogotkom Joshue Kimmicha u 89. minuti.

Bayern je tako zadržao stopostotan učinak, ima 15 bodova, dok je HSV ostao pri dnu ljestvice sa jednim bodom. Hrvatski napadač Alen Halilović nije bio u sastavu HSV-a.

Mainz je izgubio od Bayer Leverkusena 2-3, a trostrukli strijelac za goste bio je Javier Hernandez.