Komentari 162

Prvak je šokiran! Fantastični Napoli srušio je Liverpool...

6

Nogometaši Napolija priredili su veliko iznenađenje pobijedivši aktualnog prvaka Liverpool 2-0. Redsi su promašivali, a Napoli je zabijao. Strijelci su bili Mertens i Llorente. Borussia i Barcelona su remizirali...

U skupini F u Dortmundu Borussia i Barcelona odigrali su borbenu utakmicu koja je završila 0-0, a domaćini su promašili i penal.

Barca je počela utakmicu s Messijem i Ivanom Rakitićem na klupi, a u prvom dijelu nije bilo golova. U 57. minuti Semedo ruši Sancha u kaznenom prostoru, a udarac Marca Reusa s "bijele točke" brani golman Barcelone Ter Stegen.

Ter Stegen je bio glavni junak Barcelonine priče. Što je čovjek sve branio, to je bilo nadrealno. Bacao se poput mačke, obranio dva udarca Reusa u istom napadu. Prijetili su Nijemci sa svih strana, ali pored raspoloženog Marca nisu imali šanse. Ivan Rakitić i Leo Messi ušli su u igru u 59. minuti, no to nije donijelo nikakav pomak u igri Barce. Nisu imali niti jednu šansu tijekom cijele utakmice, što dovoljno govori u kakvom su blijedom izdanju igrali.

Na kraju mogu biti zahvalni samo Ter Stegenu koji ih je spasio poraza i donio im bod u prvom kolu Lige prvaka...

U skupini E Napoli je s 2-0 pobijedio europskog prvaka Liverpoola. Bila je to fantastičan prilika s milijun šansi. No danas je Liverpool promašivao, a Napoli zabijao.

Dries Mertens je u 82. minuti iz penala doveo Napoli u vodstvo. U 92. minuti Van Dijk je užasno pogriješio kada je predao loptu Mertensu. Belgijac je samo produžio za Fernanda Llorentea koji je izbio sam pred Adriana i mirno pogodio za 2-0 i zasluženu pobjedu Napolija.