Komentari 17

Bilića šokirao vlastiti golman, Boro iznenadio 'građane' u 91.

1

Nakon poraza od Evertona, West Ham je remizirao sa Stokeom u Premiershipu. Slavenova momčad ponovno je u opasnoj zoni, a lako nije ni Pepu i Manchester Cityju

West Ham United odigrao je 1-1 na domaćem terenu protiv Stoke Cityja u subotnjem ogledu 11. kola Premiershipa. Momčad bivšeg hrvatskog izbornika Slavena Bilića tako je propustila priliku da napreduje prema sredini ljestvice.

"Čekićari" su poveli u 65. minuti kad je Michail Antonio glavom pogodio na ubačaj Dimitrija Payeta. No veselje domaćih navijača trajalo je samo deset minuta. Džoker s klupe gostiju Bojan Krkić u 75. je minuti, četiri minute nakon ulaska u igru, postavio konačnih 1-1. Golman domaćih Adrián nepotrebno je izašao s gola.

- Rezultat je frustrirajući, ali je i pošten. Adrián je pogriješio kod gola, vidjelo se da ne može stići na tu loptu. Jeftino smo primili taj gol. Do kraja je bilo 15 minuta, a mi smo vodili 1-0 i onda nas je taj jeftini gol koštao pobjede," rekao je Slaven Bilić za emisiju "Match of the Day".

Šokantan remi istim rezultatom na svom Etihadu ostvario je Manchester City. Zbog skromnih 1-1 protiv Middlesbrougha "građanima" bi moglo iskliznuti prvo mjesto ljestvice koje drže od samog starta.

Sergio Agüero pogodio je dvije minute prije odmora za prednost Cityja na dodavanje Kevina De Bruynea, a taj je rezultat na semaforu stajao sve do sudačke nadoknade drugog poluvremena. Pepa Guardiolu u očaj je bacio Marten De Roon, a dodavač je bio George Friend.

U najzanimljivijoj utakmici popodneva Burnley je na domaćem terenu pobijedio Crystal Palace 3-2 golom Ashleyja Barnesa u 94. minuti iako su gosti dostigli zaostatak 2-0 s početka utakmice.

Sunderland je na gostovanju kod Bournemoutha došao do prve pobjede u prvenstvu rezultatom 2-1 preokretom - i to s igračem manje.