Komentari 20

Bivši dinamovci razbijaju: Olmo asistirao, Krama isto pa zabio

1

Andrej Kramarić ostvario je asistenciju pa zabio protiv Brekalova Wolfsburga u porazu 3-2 dok je Dani Olmo asistirao za gol u pobjedi protiv Werdera 3-0. Sjajan dan bivših dinamovaca

Nogometaši Hoffenheima su u sklopu 22. kola Bundeslige izgubili od Wolfsburga 3-2 i nastavili promjenjivu formu.

02:18

Weghorst je doveo Wolfsburg u prednost iz penala u 18. minuti, a poravnao je Baumgartner na asistenciju našeg Andreja Kramarića u 45. minuti. Krama se sjajno riješio čuvara i izbacio ga driblingom pa poslao visoku loptu u peterac gdje je pronašao Baumgartnera.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu.

Wolfsburg je dobio još jedan penal, a realizirao ga je isti čovjek. Weghorst u 52. za 2-1. Festival penala nastavio se pa je svoj u 60. minuti iskoristio Kramarić. Casteels mu je pročitao stranu, ali udarac je bio precizan i snažan. Gol i asistencija napadača Vatrenih držali su Hoffenheim u igri, no Weghorst je danas bio neumoljiv.

Samo 11 minuta nakon, pogodio je za 3-2 ostvarivši prvi hat-trick ove sezone. Josip Brekalo ušao je u igru u 69. minuti.

I dok je Kramarić dominirao protiv Wolfsburga, Dani Olmo to je radio protiv Werdera. Na samom uvodu utakmice promašio je veliku priliku pred golom, a u 39. minuti ssistirao je Patricku Schicku za 2-0 nakon sjajnog ubačaja iz kornera.

Prvi je zabio Klostermann u 18., a na 3-0 povisio je Mukiele u 46.

Dani Olmo igrao je do 69. minute kada ga je zamijenio Emil Forsberg.