Komentari 43

Chelsea kao brzi vlak, Conte za povijest: Dobili su 11. zaredom

5

Chelsea je pobijedio Crystal Palace u gostima 1-0, a Antonio Conte je postao prvi menadžer u povijesti Premiershipa koji je u debitantskoj sezoni u prvih 17 kola dobio čak 14 utakmica...

Nogometaši Chelseaja došli su i do 11. pobjede zaredom u Engleskoj svladavši u 17. kolu u gostima Crystal Palace 1-0. Pobjednički gol na utakmici postigao je glavom Diego Costa u 43. minuti, a španjolskom Brazilcu to je već 13. gol ove sezone.

Antonio Conte misli ozbiljno. Chelsea je 11. pobjedom  u nizu izjednačio klupski rekord, koji će oboriti ako u sljedećem kolu kod kuće pobijede Bournemouth, a Conte je postao prvi menadžer u povijesti Premiershipa koji je u debitantskoj sezoni u prvih 17 kola dobio čak 14 utakmica...

Chelsea manager Antonio Conte celebrates after the game

Chelsea vodi s 43 boda ispred Liverpoola i Arsenala koji imaju pod 34 boda, ali i utakmicu manje.