Komentari 18

Chelsea u produžetku izbacio Leicester, Arsenal raspucan...

8

LIGA KUP Arsenal i Liverpool bili su uvjerljivi kod drugoligaša, Norwich je izbacio Everton na Goodison Parku, a Leicester je kod kuće prokockao 2-0 protiv Chelseaja...

Leicester je vodio protiv Chelseaja kod kuće 2-0 u trećem kolu Liga kupa. "Lisice" su nakon pola sata imale lijepu prednost golovima Shinjija Okazakija, ali krajem prvog poluvremena Chelseajev stoper Gary Cahill pogodio je za 2-1.

Cezar Azpilicueta fantastičnim je golom početkom nastavka izjednačio na 2-2. Bila je to prava golčina braniča Chelseaja koji je pogodio iz voleja sa 17, 18 metara.

Marcin Wasilewski napravio je glupost i dobio je izravni crveni karton u 89. minuti zbog udaranja Diega Coste laktom, a Chelsea je to iskoristio već na startu prvog produžetka u kojem je Cecs Fabregas u dvije minute zabio dva gola.

Najveće iznenađenje u trećem kolu Liga kupa priredio je Norwich City koji je izbacio Everton na Goodison Parku. Norwich je slavio 2-0.

Liverpool i Arsenal bili su uvjerljivi na gostovanjima kod drugoligaša. Redsi su pobijedili Derby County 3-0, a "topnici" su bili raspucani kod Nottinghama (4-0).

Sjajan gol za Arsenal zabio je Granit Xhaka.