Komentari 25

Dinamu bodovi protiv Intera, 'zasjao' mladi Bojan Knežević

1

Baš se Cicino ubacivanje mladog Bojana Kneževića u sastav pokazalo kao dobitan potez jer je mladi veznjak odigrao kvalitetan meč u pobjedi Dinama protiv Intera 2-1

Aktualni hrvatski prvak Dinamo upisao je nova tri boda u 1. HNL. Poslije uvjerljive predstave i pobjede u Splitu protiv Hajduka (0-4), danas je Cico Kranjčar priliku pružio mladim igračima poput Pavičića i Kneževića pred nešto više od 1500 gledatelja.

Baš se ubacivanje mladog Bojana Kneževića pokazalo kao dobitan potez jer je mladi veznjak odigrao kvalitetan meč u pobjedi Dinama protiv Intera 2-1.

'Modri' su dominantno počeli, posjedom i kontrolom utakmice, a u 20. minuti Soudani poslije ubačaja Matela nije najbolje finiširao akciju. U 34. minuti tuče Marko Rog iz slobodnjaka, lopta udara u prečku.

Ipak, stižu do prednosti u 38. minuti utakmice. Akciju je pripremio Knežević, ubacio s lijeve strane, a Soudani na suprotnoj stativi dočekuje loptu i zabija za vodstvo.

Prijetili su gosti kroz nekoliko navrata, međutim, domaći bi se snalazili u najvažnijim trenucima. U 82. minuti, Čileanac Junior Fernandes lijepim golom dovodi Dinamo u vodstvo 2-0, dok su gosti stigli do počasnog gola u sudačkoj nadoknadi. Strijelac je bio Blažević na asistenciju Ottochiana.

Danas je za Dinamo debitirao i Iranac Ali Karimi koji je u 71. ušao umjesto Hilala Soudanija.