Komentari 24

Evo gdje gledati Olma protiv Spursa i Pašalića s Valencijom

3

Liga prvaka pred praznim tribinama, ali mi znamo kako možete pratiti velikane hrvatskog nogometa u traženju prolaska u četvrtinu finala LP-a. Olmo kod kuće čeka Mourinha, a Pašalić leti do 'šišmiša'

Jose Mourinho sa svojim Tottenhamom u utorak mora pobijediti Leipzig Danija Olma 1-0 da bi utakmica išla na produžetke, ili s nekim boljim rezultatom dobiti njemačku momčad i tako si osigurati prolazak u daljnju fazu natjecanja. Nijemci će ovaj susret dočekati mirnije. Imaju gol postignut u gostima i sada ih čekaju na domaćem travnjaku.

POGLEDAJTE VIDEO:

02:18

Ako sačuvaju prednost ili je povećaju, bio bi to povijesni uspjeh za Leipzig koji bi tako prvi puta u svojoj povijesti zaigrao u četvrtfinalu Lige prvaka pa im je motiv zaista velik. S druge strane, od poraza u Ligi prvaka, Tottenham nije uspio zabilježiti niti jednu pobjedu.

Utakmica počinje u 21 sat, a prijenos je na prvom kanalu PlanetSporta, televizije koja se emitira u posebnom paketu operatera A1.

Utakmica Valencije i Atalante drugi je okršaj dana i ona će se igrati iza zatvorenih vrata jer je španjolski ministar zabranio sva velika okupljanja navijača. Nisu se najbolje proveli 'šišmiši' na San Siru u prvoj utakmici osmine finala. Pašalićeva Atalanta 'slomila im je krila' i sa 4-1 ide na Mestallu, a naš je Mario dva puta asistirao.

Iako će zaigrati na svom travnjaku, Valencia vjerojatno neće lako do prolaska dalje. Osobito bude li Mario Pašalić raspoložen kao što je bio u prvoj utakmici kada su ga talijanski mediji nazivali blagom Atalante kojega 'svuda po terenu ima'.

Susret možete pratiti na 2. programu PlanetSporta.