Komentari 7

Ima svoj đir: Nekadašnji danski as potpuno gol utrčao na teren

1

Bivši danski reprezentativni as Lars Elstrup posve je gol utrčao na teren i prekinuo utakmicu domaćeg prvenstva između Randersa i Silkeborga.

Još su nepoznati razlozi što ga je natjeralo na ovakav čin. U svom neviđenom performansu prisutnima je prikazao ples, stoj na glavi te još niz 'trikova', a na kraju se poklonio, pretpostavlja se, nekom božanstvu.

Morala je intervenirati i policija koja ga je izvela s travnjaka, dok je utakmica završena pobjedom Randersa 1-0.

Lars je bio član zlatne danske generacije koja je 1992. osvojila Europsko prvenstvo u Švedskoj. U karijeri je upisao 34 nastupa za reprezentaciju svoje zemlje te zabio 13 golova.