Komentari 8

Izgubio set u 20 minuta, razbio reket i počeo puštati protivniku

1

Na turniru u Halleu inače 44. igrač svijeta, Benoit Paire, ispao je u startu od Nijemca Mayera 6-0 i 6-4. Prvi set izgubio je u tek 20 minuta, a njegovo ponašanje sve je, samo ne sportsko i zrelo...

Za Benoita Pairea (28) kažu da je jedan od najvećih 'luđaka' na teniskom touru. Francuz iz Avignona često skreće pozornost na sebe neobičnim ponašanjem i baš je svu ćud svog karaktera pokazao u Halleu.

Na spomenutom turniru inače 44. igrač svijeta ispao je na startu od Nijemca Mayera 6-0 i 6-4, a prvi je set izgubio u samo dvadeset minuta. Nije on baš toliko loš da teniski 'strada' brutalno kao u prvom setu, nego, jednostavno je tako htio.

Ponašao se poput djeteta...

Benoit Paire je imao svoj show u 1. kolu Hallea

Posted by Tenis Zona on Thursday, June 22, 2017

Razbio je prvo reket, tukao ga žestoko o pod i mrežu. Malo se smirio potom na pauzi, pa se vratio na teren i ispucavao loptice izvan stadiona na servis protivnika.

Loš gubitnik ili nešto više, procijenite sami...