Komentari 9

Kramin Hoffenheim neporažen i kod Bayerna, Čolakov novi gol

1

RASPAD SISTEMA Halilovićev HSV popio je pet komada protiv Borussije na domaćem terenu, a Alen nije konkurirao za utakmicu. Hofffenheim našeg Kramarića nije izgubio niti kod Bayerna...

Bayern i Hoffenheim ostali su i dalje neporažene momčadi u Bundesligi poslije 10 odigranih kola. Završilo je 1-1 u međusobnom ogledu na Allianz Areni, a vodili su gosti golom Demirbaya iz 16. minute.

Dvije stative Bayerna u finišu utakmice

Bayern se uspio vratiti u 34. minuti autogolom Švicarca Stevena Zubera, dok je ostatak utakmice bio u znaku aktualnog prvaka. Posebno su se napromašivali u drugom poluvremenu. Tukao je Hummels u 87. minuti, u stativu. Isti epilog bio je i poslije udarca Thomasa Mullera u 92., tako da se Hoffenheim spasio uz pomoć sreće.

Jedvaj nije igrao, Čolak strijelac

Leverkusen našeg Tina Jedvaja pobijedio je Darmstadta na svojoj Bay Areni 3-2, a Jedvaj nije ulazio u igru. Turčin Calhanoglu zabio je u 32. minuti za 1-0, no hrvatski napadač Antonio Čolak izjednačuje na 1-1  u 47. minuti. Ipak, Bayer odlazi na 3-1 u samo 13 minuta preko Brandta i Aranguiza, imali su domaći u 69. visoku prednost koja se smanjila u 85. Igrač iz susjedne nam BiH Mario Vrančić zabio je u 85. za konačnih 3-2.

Halilović niti u protokolu, HSV pregažen

Halilovićev HSV doživio je novi težak udarac. Dobili su pet komada na domaćem terenu od Borussije Dortmund, a četiri im je utrpao Pierre-Emerick Aubameyang koji je do prije nekoliko dana bio pod klupskim aferama.

Napadač iz Gabona pogađao je redom u 4., 23. 27. i 48. minuti, dok je na 1-4 smanjio Nicolai Muller u 55. Na 1-5 povećao je sjajni Dembele u 76., da bi Müller u 81. postavio konačnih 2-5. HSV je tako zakucan na dnu s dva osvojena boda u deset kola uz gol razliku 4-23. Alen Halilović nije bio niti na klupi Gisdolove momčadi.

Wolfsburg je slavio 3-0 kod Freiburga golovima Maria Gomeza (41. i 53.) te Rodrigueza u 86. minuti. Augsburg je također bio uspješan u gostima i to kod Ingolstadta 0-2 preko Bobadille (85.) te Altintopa u 90. minuti.