Komentari 28

Vratio se Luka Modrić i zaradio ovacije navijača Real Madrida

2

Kao što je Zidane i najavio, na travnjak se vratio Luka Modrić. Zaigrao je umjesto Matea Kovačića u 62. minuti, a dočekan je ovacijama Santiago Bernabeua. Real je pobijedio 3-0

Real Madrid je bez većih problema pobijedio Leganes 3-0 na Santiago Bernabeuu. Osim pobjede, sve navijače kraljevskog kluba veseli i povratak Luke Modrića koji je odigrao pola sata.

Prvi je put Real ozbiljnije zaprijetio u 21. minuti. Bale se probio preko desnoga krila, ubacio je na drugu vratnicu ali Morata nije uspio najbolje zahvatiti loptu koja je na kraju završila malo preko gola.

Kraljevi su poveli iz prvog udarca u okvir gola u 38. minuti. Gareth Bale je ispratio dugo dodavanje s lijeve strane koje je poslao Isco, sjurio se pred gol, zaobišao gostujućeg golmana i pospremio loptu u praznu mrežu. Velšanin je još jednom pokazao da je u najboljoj golgeterskoj formi u momčadi.

Do kraja poluvremena Bale je gostima utrpao još jedan gol. Nakon Kroosovog ubačaja iz slobodnjaka u sudačkoj nadoknadi, Morata je glavom spustio loptu za Balea koji se snašao u gužvi i progurao loptu iz leđa Leganesovog golmana.

Kao što je Zidane i najavio, na travnjak se vratio Luka Modrić. Na teren je ušao umjesto Matea Kovačića u 62. minuti, a navijači su ga dočekali ovacijama.

Imao je i Keylor Navas posla na utakmici. Morao je reagirati u 72. minuti kada je Szymanowski opasno pucao iz kaznenog prostora.

Real je sve sumnje oko pobjednika skinuo u 76. minuti kada se u strijelce upisao i Alvaro Morata. Kroos je poslao dugu loptu u kazneni prostor, a odlično ju je ispratio španjolski nogometaš.