Komentari 17

Mogu i bez Messija: Barcelona utrpala Sportingu pet komada

5

Enrique je odmarao Rakitića, a Barca je bila raspucana u gostima kod Sportinga u Gijonu. Neymar je zabio dva gola, Suarez, Rafinha i Turan po jedan. Čop je igrao za domaće do 68. minute

Bez ozlijeđenog Lea Messija Barcelona je u subotu u 6. kolu Primere u gostima pobijedila Sporting Gijon 5-0, a dvostruki strijelac za Barcu bio je Neymar.

Još su zabili Luis Suarez, Rafinha i Arda Turan. Trener Barce odlučio je odmoriti hrvatskog veznjaka Ivana Rakitića, koji je ostao na klupi, a prije tri dana zabio je u derbiju protiv Atletica koji je završio 1-1.

Hrvatski napadač Duje Čop igrao je do 68. minute za Sporting. Imao je sjajnu šansu u 63. minuti, ali je njegov udarac završio bloku gostujućih igrača.