Olićev debi završen porazom: Bolji je bio Vukušićev Greuther

1

Ante Vukušić i njegov Fürth pobijedili su na otvaranju 2. Bundeslige zehcigere s 1:0, a Ivica Olić je u 90 minuta imao nekoliko šansi

Ivica Olić odigrao je prvu natjecateljsku utakmicu za München 1860. U 1. kolu 2. Bundeslige zehcigeri su gostovali kod Greuther Fürtha.

Ola je bio dosta opasan, rastrčan, a prvi je put zapucao u devetoj minuti, kada je golman Magyeri lako obranio. U 14. je pucao pored gola, jurio je lijevom stranom, a u 52. minuti zamalo dočekao svoj prvijenac.

Bila je to najbolja šansa Münchena, ali golman Megyeri opet je bio uspješniji.

Nakon pola sata igre vidjelo se da je Ola umoran, no trener Kosta Runjaić držao ga je u igri do kraja. I u samoj završnici, sudačkoj nadoknadi, Olić je opet složio dvije opasnosti, no nije mogao spriječiti poraz.

Za domaćina je 70 minuta igrao bivši hajdukovac Ante Vukušić, a jedini je strijelac bio Austrijanac Robert Žulj u 45. minuti.