Komentari 46

Onaj osjećaj kad ti ništa ne ide, a ruga ti se mašinerija stadiona

1

U jednom trenutku utakmice Arsenala i Bayerna u Londonu, kod rezultata 3-1 za goste, reklama uz teren postavila je pravo pitanje: Jeste li vi uopće za Ligu prvaka?

Igrala se 88. minuta utakmice, Arsenal je na svom Emiratesu bio razbijen. Bavarci su vodili 3-1, a reklama uz travnjak u tom je trenutku postavila pravo pitanje:

- Are you Uefa Champions League level? (Jeste li na razini Lige prvaka).

Arsenalu kao da nije bila dovoljna lekcija od Bayerna. Morali su dobiti "packe" i od vlastite oglašivačke mašinerije.

Bayern je u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka bio uvjerljiv u Londonu. Bavarska momčad dobila je 3-1, a posljednji gol na utakmici zabio je Mario Mandžukić.

Samo dvije momčadi u povijesti uspjele su proći dalje u Ligi prvaka nakon što su izgubile prvu domaću utakmicu (Ajax 1995. i Inter 2010. godine).