Komentari 38

Porazi bivših izbornika: Bilić je ispustio 2-0, Kovač pao u 91.

1

PREOKRETI I NADOKNADA West Ham je protiv Watforda izgubio nakon vodstva 2-0, Eintracht je uz 78 posto posjeda lopte primio gol za poraz u 91. minuti, a Arsenal se protiv Southamptona provukao penalom u 95.

Činilo se kako će West Ham napokon iskaliti sve frustracije od slabijih predstava proteklih tjedana protiv Watforda na svom stadionu. Imali su "čekićari" 2-0 nakon nešto više od pola sata igre protiv Watforda. Ali sve su stigli prokockati.

Momčad bivšeg hrvatskog izbornika Slavena Bilića izgubila je 4-2 u četvrtom kolu Premiershipa i pretrpjela treći poraz. Michail Antonio poentirao je u 5. i 33. minuti, ali gosti su se vratili već do velikog odmora preko Ighala i Deeneyja.

Početkom nastavka Capoue i Holebas odveli su Watford do pobjede i gurnuli West Ham, za kojeg je Dimitri Payet odigrao cijelu utakmicu, na 17. mjesto.

Od ostalih subotnjih rezultata Premierlige valja izdvojiti visoku pobjedu Tottenhama kod Stoke Cityja 4-0 te dramatično slavlje Arsenala nad Southamptonom 2-1 na Emiratesu penalom Santija Cazorle u 95. minuti. Prehodno je Petru Čechu pripisan autogol nakon slobodnjaka gostiju, a izjednačio je Laurent Koscielny.

Tablice vam donosi SofaScore - rezultati uživo

Ni Niko Kovač nije imao previše razloga za zadovoljstvo. Njegov Eintracht poražen je na gostovanju kod Darmstadta u drugom kolu Bundeslige 1-0 golom Sandra Sirigua u 91. minuti. Domaća momčad do pobjede je došla sa svega 22 posto posjeda lopte!

Tin Jedvaj ušao je u 88. minuti utakmice u kojoj je njegov Bayer svladao HSV 3-1 uz hat-trick Joela Pohjanpala. Alen Halilović također je skupljao mrvice, ušao je dvije minute prije Jedvaja.

Josip Brekalo debitirao je za Wolfsburg ušavši u 79. minuti u domaćem remiju protiv Kölna (0-0.