Komentari 51

Real slomio Espanyol: Kovačić završio na šivanju, Bale zabio!

1

Isco je asistirao za oba gola, a Velšanin Gareth Bale zaigrao je nakon gotovo tri mjeseca i odmah postigao gol u svom stilu. Mateo Kovačić dobio je gadnu posjekotinu u pobjedi Reala nad Espanyolom

Mateo Kovačić pokazao je da je veliki borac. Unatoč ružnoj ozljedi lica u utakmici protiv Espanyola, hrvatski reprezentativac sa šavovima je nastavio utakmicu i bio jedan od boljih pojedinaca "kraljeva" u subotnjoj pobjedi 2-0.

Kova je stradao u 25. minuti kad ga je ramenom u borbi za loptu u jagodičnu kost udario Sengalac Pape Diop. U prvi mah izgledalo je strašno jer je krvi bilo posvuda, no Mateo se vratio nakon liječničke intervencije i igrao do 61. minute.

Važne bodove u borbi za naslov bijelima je nagovijestio Álvaro Morata. Pomalo u drugom planu nakon povratka iz Juventusa, Španjolac se pobrinuo da mu Zidane pruži malo više šanse. Isco je ubacio, a Morata glavom pogodio u 33. minuti.

Santiago Bernabéu u 71. minuti pozdravio je povratnika nakon tri mjeseca izbivanja, Garetha Balea. I Velšanin se navijačima odmah odužio golom za konačnih 2-0 sedam minuta prije kraja završivši krasnu akciju udarcem iskosa u suprotni kut.

Luka Modrić nije se našao u konkurenciji za ovu utakmicu, Zidane ga je odlučio odmoriti.