Komentari 205

Brutalni start na Messiju! Je li Ramos zasluženo dobio crveni?

1

Real je uspio izjednačiti preko Rodrigueza, ali je izgubio dobivenu utakmicu golom Messija u nadoknadi. Nakon sve ga se postavlja pitanje je li Ramos opravdano dobio crveni karton?

Sergio Ramos zaradio je crveni karton u 77. minuti. Glavni sudac Alejandro Jose Hernandez Hernandez pokazao je kapetanu Reala izravni crveni karton čime je Real ostao s desetoricom na travnjaku.

POGLEDAJTE VIDEO: Ramos dobio crveni karton zbog faula na Messiju

Real je nekako uspio izjednačiti preko Jamesa Rodrigueza na asistenciju Marcela, ali je izgubio dobivenu utakmicu golom Lionela Messija u drugoj minuti sudačke nadoknade. Nakon sve ga se postavlja pitanje je li sudac Hernandez ispravno dosudio faul i opravdano pokazao crveni karton Ramosu? Ili je bio prestrog?

Svoje mišljenje pokažite glasom u anketi.

Je li Sergio Ramos opravdano dobio izravni crveni karton?