Komentari 8

Od šampionske izvedbe pa do drame: Jugaši su u polufinalu

Od šampionske izvedbe pa do  drame: Jugaši su u polufinalu
1

Za*ebi napad! Pazi na obranu, čuvaj stativu!, pokušao je uzdrmati igrače trener dubrovačke momčadi Vjekoslav Kobešćak nakon što je Olympiakos izjednačio. Uspio je, Jug je opet dao gas i slavio

Nakon prve četvrtine 3-1, na poluvremenu 7-2. Vaterpolsko savršenstvo. Olympiakos je momčad koja inače ne prima puno, a sad je u dvije četvrtine primio sedam komada.

A onda se sve okrenulo.

Jug je pobijedio Olympiakos 11-8 u četvrtfinalu vaterpolske Lige prvaka u Budimpešti. No umjesto da potopi Grke, vratio ih je u utakmicu. Nakon 7-2 u prve dvije četvrtine, Olympiakos zabija pet golova zaredom za 7-7!

- Za*ebi napad! Pazi na obranu, čuvaj stativu - pokušao je uzdrmati igrače trener dubrovačke momčadi Vjekoslav Kobešćak.

Pomoglo je. U sljedećem napadu Jug se obranio i vratio prednost zabivši za 8-7 preko Javija Garcije, a isti igrač pogodio je za 9-7 dvije minute prije kraja treće četvrtine. Španjolac je imao učinak bronhija, lakše se disalo...

Još lakše kad je Josip Vrlić zabio za 10-7 20 sekundi prije kraja. U zadnjoj četvrtini po jedan gol sa svake strane za pobjedu Juga i prolazak u polufinale protiv Pro Recca.

Perrone, Vrlić, Garcia i Marković zabili su po dva gola, Obradović, Fatović i Joković po jedam, a Bijač je obranio devet lopti.