Komentari 33

Torino šokirao Inter u Milanu: 'Bikovi' su preokrenuli susret

1

U susretu 31. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino je na San Siru priredio iznenađenje pobijedivši Inter 2-1. Strijelac za Inter bio je Mauro Icardi iz penala, dok su za Torino zabijali Cristian Molinaro i Andrea Belotti.

Bila je to utakmica s dva posve oprečna poluvremena. U prvom je Inter imao vodstvo i sigurnu igru. Konačno su navijači 'nerazzurra' mogli biti zadovoljni. No, u drugom poluvremenu Inter je primio dva gola i zaradio dva crvena kartona

Domaćin je poveo u 17. minuti golom Maura Icardija iz penala. Sve se okrenulo u razmaku od 55. do 57. minute. Izjednačio je Cristian Molinaro u 55. minuti, a dvije minute kasnije Miranda je dobio crveni karton. Igra Intera se raspala, a Torino je polako preuzeo stvari u svoje ruke.

Kada je Nagatomo u 72. minuti skrivio kazneni udarac i pritom dobio crveni karton priči je bio kraj. Andrea Belotti je realizirao penal i gosti su potom mirno s dva igrača više obranili prednost. Mogao je Torino i do novog gola, ali je neprecizan bio Maxi Lopez, koji je petom pokušao prevariti Handanovića. Udarac je bio preslab i slovenski golman nije imao previše problema.

Spomenimo i kako su Ivan Perišić i Marcelo Brozović odigrali su cijeli susret za Inter.