Komentari 35

Veličanstveno: Navijači Dinama pjesmom su nadglasali Etihad!

2

Dinamo je izgubio od Cityja 2-0, ali pobjedu su već odnijeli. Na tribinama su osvojili tri boda nadglasavši cijeli stadion i tako pokazali Englezima koji su gledali utakmicu kao da su u kazalištu...

'Volim te Dinamooooooooooo', orilo se Etihadom tijekom utakmice Manchester Cityja i Dinama. Neki bi rekli da se igralo u Hrvatskoj na Maksimiru, ali ne! Igralo se u Manchesteru na Etihadu i 2.000 navijača Dinama nadglasalo je oko 40.000 navijača Cityja koji su mirno sjedeći proslavili pobjedu svoje momčadi od 2-0.

00:28
Susret 2. kola Lige prvaka između Manchester Cityja i Dinama

Englezi su se uvijek smatrali najvećim i najvatrenijim navijačima, no Boysi su im i ovaj put pokazali kako se navija za svoj klub. Ne sjedenjem i tišinom, nego pljeskom i pjesmom bez prestanka. Slično tako bilo je i 1999. godine kada je Dinamo šokirao Manchester United uzevši im bod na Old Traffordu, a kultni stadion orio se od Dinamovih pjesama.

Champions League - Group C - Manchester City v GNK Dinamo Zagreb

Dinamo je na terenu izgubio, ali jednu pobjedu su odnijeli. Na tribinama su osvojili tri boda nadglasavši cijeli stadion, a sada je red na igračima Nenada Bjelice koji nisu imali niti jednu priliku protiv Cityja u prvom dijelu, no nadamo se da će se to promijeniti u drugom poluvremenu.

Navijači Dinama opkolili su grad od samog podneva kada se oko 2.000 Boysa slilo na ulice Manchestera, a pjesma je trajala skoro cijeli dan.