Žene preuzele balun u Splitu: Mirta Šurjak je predsjednica...

4

Novinarka HRT-a Mirta Šurjak na godišnjoj skupštini ŽNK Marjana jednoglasno je izabrana za predsjednicu. Mirta je dobila četverogodišnji mandat u klubu...

Ima neka posebna veza između ŽNK Marjana i Hajduka. Zato ne čudi da je godišnja skupština ženskog nogometnog kluba iz Splita održana u plavom salonu na Poljudu.

Igračice Marjana od Hajduka su dobile travnjak na korištenje, a sad su dobili i novu predsjednicu kojoj je posao pratiti Hajduk, Mirtu Šurjak.

Novinarka Hrvatske radio televizije na godišnjoj skupštini ŽNK Marjana jednoglasno je izabrana za predsjednicu. ŽNK Marjan prošle je sezone završio na petom mjestu, a Mirta Šurjak dobila je četverogodišnji mandat.

- Žene preuzele balun u Splitu - napisala je Mirta na Instagramu.

Žene preuzele balun u Splitu⚽️⚽️nove snage ŽNK"Marjan"

Fotografiju objavljuje Mirta (@mirta.surjak1)

Rijeka - Dinamo 1-3:  Dominacija 'modrih' za trostruku krunu!
SLAVLJE DINAMA

Rijeka - Dinamo 1-3: Dominacija 'modrih' za trostruku krunu!

Dinamo je 17. put u svojoj povijesti osvojio Hrvatski kup. 'Modri' su u uzvratu finala pobijedili Rijeku golovima Sučića, Baturine i Bulata i time osvojili domaću trostruku krunu nakon što su osvojili Superkup i HNL

Besplatan prijenos: Gdje gledati finale Kupa Rijeka - Dinamo?
UŽIVO OD 18 SATI

Rijeka i Dinamo danas od 18 sati igraju uzvratnu utakmicu finala Kupa. Prva utakmica na Maksimiru završila je 0-0, a podsjetimo kako je na snazi pravilo gola u gostima
Atalanta - Bayer 3-0: Pašalićevi osvojili prvi europski trofej, prvi poraz Leverkusena ove sezone!
FINALE EUROPSKE LIGE

Josip Stanišić počeo je utakmicu za Bayer, ali je izašao već na poluvremenu, dok je Mario Pašalić u igru ušao u 57. minuti. Heroj susreta je Nigerijac Lookman koji je s tri gola uništio Xabijevu momčad