Komentari 35

Zidane bijesan: Ako ne želimo trofeje, dovoljno je ovako igrati

1

Real Madrid se na gostovanju kod Las Palmasa spasio golom Casemira u 89. minuti utakmice, a Zinedine Zidane prvi je put 'poludio' na svoje zvijezde

Zadovoljan sam rezultatom, ali ljutit zbog načina kako smo odigrali drugo poluvrijeme. Izašli smo na travnjak u drugom dijelu kao da smo već osvojili tri boda pa ste vidjeli što se dogodilo. Analizirat ćemo utakmicu, ali moram biti jako zabrinut, rekao je vidno uzrujani Zinedine Zidane.

Njegov Real Madrid sinoć se na gostovanju kod Las Palmasa spasio golom Casemira u 89. minuti za 2-1.

- Ako želimo nešto napraviti, moramo igrati bolje. Ako ne želimo ništa osvojiti, dovoljno je ponoviti drugo poluvrijeme današnje utakmice - bijesan je bio Zidane.

Real je poveo u 24. minuti utakmice golom Sergija Ramosa, a Las Palmas je izjednačio u 87. te imao veći posjed lopte od moćnog Reala.

- Las Palmas je odigrao dobro, stvorio nam probleme, ali mi smo zaslužili tri boda. Zabili smo dva gola iz dva prekida, koji su isto dio igre, iako imamo puno briga nakon ovakvog drugog poluvremena - zaključio je Zidane.