Komentari 67

Zlatna zamjena: Perišić donio Interu slavlje nad Juventusom!

1

Krilni veznjak Intera Ivan Perišić zabio je pobjedonosni gol za Inter u derbiju "d'Italia" u Milanu protiv Juventusa. Bilo je 2-1 za "nerazzurre" koji su šokirali prvaka.

Ivan Perišić odabrao je najbolji mogući trenutak da zabljesne na Giuseppe Meazzi nakon što se proteklih nekoliko tjedana mučio s ozljedom. Hrvatski reprezentativac donio je Interu pobjedu nad Juventusom 2-1 u najvećem talijanskom derbiju.

Igrala se 78. minuta kad je Omišanin glavom u suprotni kut pospremio ubacivanje Maura Icardija.

Argentinac je deset minuta prije toga pogodio za izjednačenje na dodavanje Évera Banege, samo dvije minute nakon što je Stephan Lichtsteiner doveo Juve u vodstvo na asistenciju Alexa Sandra.

Banega je u 90. minuti dobio drugi žuti karton te su "nerazzurri" kraj utakmice dočekali s desetoricom, ali su uspjeli sačuvati vodstvo i donijeti barem malo mira u svlačionicu nakon slabih rezultata u prvenstvu i Europskoj ligi.

Perišić je u igru za pobjedničku momčad ušao u 68. minuti, a pet minuta poslije iz igre je na drugoj strani izašao Mario Mandžukić. Marko Pjaca dobio je završnih deset minuta, dok Marcelo Brozović zbog nediscipline nije bio u konkurenciji za nastup.