Komentari 5

Šuker uručio pehar Primorju za treću Regionalna ligu u nizu

4

Rijeka slavi veliki trijumf na Veliki petak. Vaterpolisti Primorja svladali su Jug 15-9 u finalu Regionalne lige na Kantridi i izborili treći uzastopni naslov u tom natjecanju

Vaterpolisti riječkog Primorja EB su stari-novi osvajači Regionalne vaterpolo lige. U finalu na bazenu Kantrida izabranici Ivana Asića svladali su velikog rivala Jug CO 15-9. Pehar im je uručio predsjednik Hrvatskog nogometnog saveza Davor Šuker.

Prvo poluvrijeme proteklo je u apsolutnoj dominaciji Dubrovčana koji su vodili 4-1, a nakon prvog poluvremena i 5-3. No uslijedila je luda treća dionica koju su domaćini dobili 7-3 u svoju korist, a do kraja su prednost rutinski održavali.

Ovo je treći regionalni naslov u nizu za riječku momčad do kojeg su došli na fascinantan način - bez poraza u cijeloj sezoni. Odigrali su 30 utakmica, dobili 26, a četiri igrali neodlučeno.

I pojedinačne su nagrade najboljima otišle Primorju. Sandro Sukno najbolji je igrač prvenstva, a Frano Vićan najbolji golman.