To je to što me zanima!

Autom naletio na biciklista u Sl. Brodu, završio je u bolnici

Biciklist je nakon nesreće hitno prevezen u Opću bolnicu u Slavonskom Brodu kako bi mu se pružila liječnička pomoć. Težina ozljeda zasad nije poznata
Vidi originalni članak

Automobil je naletio na biciklista u četvrtak oko 16 sati, u mjestu Gundinci u krajnjem istočnom djelu Brodsko-posavske županije, priopćila je policija. 

Biciklist je nakon nesreće hitno prevezen u Opću bolnicu u Slavonskom Brodu kako bi mu se pružila liječnička pomoć. Težina ozljeda zasad nije poznata.

TEŠKA NESREĆA U ZAGREBU Na zebri autom naletjela na djevojčicu i teško je ozlijedila

Policija je na terenu i provodi očevid kako bi se utvrdile okolnosti nesreće.

Više informacija bit će poznato nakon završetka policijskog očevida.

Idi na 24sata

Komentari 2

  • olos drugi 16.05.2025.

    gle naslova..u slavonskom brodu a u članku gundinci koji su 30 km od broda

  • doitbetter 16.05.2025.

    Čudo. S autom naleti na biciklista i još onda završi u bolnici.

Komentiraj...
Vidi sve komentare