To je to što me zanima!

Branimir je radio u Gavriloviću čak 58 godina: 'Sad idem u penziju, a tek su mi 84 godine!'

Branimir Gjigaš se na oglas u Petrinji javio 1968., i u tvornici ostao do ožujka 2026. "Bio sam u dobroj fizičkoj i mentalnoj snazi, zašto ne bih radio?, kaže za 24sata. Dugotrajan rad preporučuje svima koji mogu
Vidi originalni članak

"Hvala vam za 21.185 radnih dana, za dugogodišnji predani rad, stručnost i prijateljstvo koje ste nesebično dijelili s kolegama. Hvala na neizbrisivom tragu koji ste ostavili...", stoji u zahvalnici koju je od svog "Gavrilovića" u ožujku dobio Branimir Gjigaš iz Petrinje, 84-godišnjak koji je u tvornicu došao raditi kao mladi ekonomist 1968. godine, i ostao u njoj punih 58 godina. Preko četrdeset i dvije godine staža je odradio na različitim funkcijama, a preostalih šesnaest iz mirovine. U pravu je mirovinu, u kojoj više nema odlazaka na posao, otišao tek u ožujku ove godine.

Ovaj sadržaj dostupan je samo 24sata PLUS+ korisnicima na portalu

Neometano uživanje u 24sata sadržaju i brojne pogodnosti dostupne su na originalnom članku.
Idi na 24sata

Komentari 3

  • Arch Stanton 23.06.2026.

    Koja budala🤦🤦🤦i još se hvali sa time

  • Trianon34 23.06.2026.

    Bolje ubijat volove neg ljude !

  • mortus secundus 23.06.2026.

    Ništa ne pitajte, veću lopatu dajte!

Komentiraj...
Vidi sve komentare