To je to što me zanima!

"Brata je povukao mulj, dodao sam mu granu, ali je potonuo"

Stefan (12) je nestao u subotu iz Banatske Subotice kod Bele Crkve u Srbiji. Uroš (9) je najprije tvrdio da je njegov brat otet, ali je na kraju priznao da se utopio
Vidi originalni članak

Mog je brata povukao mulj. Pokušao sam mu dodati granu da se uhvati i izvuče, ali nisam uspio. Gledao sam kako se utapa, rekao je istražiteljima Uroš (9) koji je svjedočio smrti svojeg brata Stefana (12).

Podsjetimo, Stefan je nestao u subotu iz Banatske Subotice kod Bele Crkve u Srbiji. Uroš je najprije tvrdio da je njegov brat otet, ali je na kraju priznao da se utopio. Dječak kaže da je lagao jer se bojao oca koji je strog. 

Dječaci su nakratko zamijenili oca koji je čuvao ovce. Janje je u jednom trenutku krenulo u rijeku  Karaš. Stefan je krenuo za životinjom da ju spasi. Tijelo su u rijeci kasnije našli ronioci. Uroš je, dok se vraćao kući vidio crni automobil i  tri muškarca i tada je, tvrdi izmislio priču o otmici. Policija je ispitala dječaka i njegove roditelje te ostalu braću i sestre. Roditelji su veći dio vikenda bili u policijskoj stanici jer policija nije vjerovala njihovom iskazu. 

Nakon što završi istraga, piše Alo, moguće je da tužitelji oca i majku prijave za zanemarivanje djeteta. Uroš neće kazneno odgovarati jer je maloljetan.    

Idi na 24sata

Komentari 79

  • Bezobrazno zgodna 17.06.2015.

    Ja ovom malom ne vjerujem nista! Prije bih rekla da ga je on gurnuo.

  • ravijojla 17.06.2015.

    luđacima zabranit da imaju djecu...ili ih kastrirat...pa će onda biti i manje psihopata...

  • boljizivot123 17.06.2015.

    strasno.. citam komentare i ne vjerujem.. dijete od 9 godina nazivate ubojicom i psihopatom

Komentiraj...
Vidi sve komentare