To je to što me zanima!

Hrvatska nakon izbora, vjerojatno, ostaje u statusu quo, regionalno i nacionalno

Zadar, grad, Zadarska županija, Splitsko-dalmatinska županija, bit će testovi za HDZ. Osijek imaju, Rijeku neće dobiti. Ako prođu dobro u tvrđavama, Plenković će moći mirnije spavati
Vidi originalni članak

Očekuju nas lokalni izbori - prolazno međuvrijeme. Nije to još ulazak u finiš, ali nije ni beznačajno. Što će biti važno? Mogu li Tomislav Tomašević te koalicija Možemo! i SDP-a zadržati apsolutnu vlast u Zagrebu? Uspiju li, to je predvorje uspjeha za SDP i Možemo! na idućim nacionalnim izborima. Jesu li to osigurali/izgubili svojim radom ili zato što su protivnici loši (očajni)? Pričekajmo rezultat. Zagreb je urbanistički devastiran, nova vlast još se nije dotaknula urbanizacije; zasad su samo na mikromenadžiranju.

Ovaj sadržaj dostupan je samo 24sata PLUS+ korisnicima na portalu

Neometano uživanje u 24sata sadržaju i brojne pogodnosti dostupne su na originalnom članku.
Idi na 24sata

Komentari 8

  • nec.1996 15.05.2025.

    hrvatska ce biti status kvo kada ne bu imali hdz ,sve gradove moramo pocrveniti ,onda cemo posteno zivjeti ,jer ovi hdz sve otimaju i daju svojima.

  • 15.05.2025.

    kako netko uopće može glasat za HDZ, sve prodali i uništili i sad vrše zamjenu stanovništva, za njih glasa vjerojatno onaj tko mrzi HR iz dna duše

  • ZG danas 14.05.2025.

    Bez izaska na izbore i uključenja samo malo razuma ostati ćemo na ovom jadnom i sveopćem dnu.

Komentiraj...
Vidi sve komentare