To je to što me zanima!

Ministarstvo branitelja: Nećemo kupovati niti tražiti besplatne ulaznice za koncert Thompsona

Medved je jučer, komentirajući veliki interes za Thompsonov koncert na Hipodromu u Zagrebu rekao da će pokušati pomoći da dođu do karata onim hrvatskim braniteljima te obiteljima poginulih i nestalih hrvatskih branitelja koji budu htjeli ići na koncert
Vidi originalni članak

Ministarstvo hrvatskih branitelja priopćilo je u utorak da neće kupovati ni plaćati ulaznice za koncert Marka Perkovića Thompsona niti tražiti da se ustupe besplatno, a nakon što je ministar Tomo Medved izjavio da će pokušati pomoći braniteljima da dođu do karata.

Vezano za jučerašnju izjavu potpredsjednika Vlade i ministra hrvatskih branitelja Tome Medveda o ulaznicama za koncert, Ministarstvo napominje da se to odnosilo na povezivanje organizatora i udruga iz Domovinskog rata kako bi, ako organizatori imaju još ulaznica na raspolaganju, iste ponudili braniteljsko-stradalničkim udrugama zbog velikog broja zainteresiranih za koncert.

U VELIKOM STILU NA HIPODROM Obitelj iz Velike Gorice kupila 62 karte za Thompsonov koncert: 'Važno nam je biti zajedno...'

Ističu pritom da Ministarstvo hrvatskih branitelja neće kupovati ni plaćati ulaznice za koncert, niti tražiti da se iste ustupe besplatno.

Medved je jučer, komentirajući veliki interes za Thompsonov koncert na Hipodromu u Zagrebu rekao da će pokušati pomoći da dođu do karata onim hrvatskim braniteljima te obiteljima poginulih i nestalih hrvatskih branitelja koji budu htjeli ići na koncert, a ne budu imali karte, objavio je Dalmatinski portal.

Izjavu Medveda, danas je novinarima komentirao potpredsjednik Vlade i ministar obrane Ivan Anušić, kazavši da bi ono što je ministar Medved rekao ostavio da on objasni kako i na koji način misle osigurati karte i na temelju čega

Idi na 24sata

Komentari 13

  • TvojTata 01.05.2025.

    Hebo vas Tonson i vi njega. Lazni branitelj veleizdajnik i ratni profiter. Domoljub koji ne placa porez vlastitoj drzavi. Domoljub koji se skrivao i plakao kao p*cka i pjevao pjesmuljke dok su mu “prijatelji” ginili itd itd i taj goblin ce me rec “sta je bilo” Zna se sta je bilo pravih vise nema borili su se da bi ih ovakva stoka danas prodala i njihovu djecu i obitelji. Bog i Hrvati? U kojeg boga vi rvatine to virujete? U Mariju? Sv. Benedikta? Njima se molite? Svecima? Maloumni pogani koji štuju kreacije, a ne Kreatora. Štovatelji Baala! Izigrali su vas sa svih strana hehe….

  • polorolo 30.04.2025.

    Ovo je već presmješno,ovaj iskače iz paštete.Mi koji ne slušamo Tupsona smo protiv Hrvatske i nismo domoljubi ,kuda to pak vodi? Što se ovo dešava? Nije ga uzalud pokojni Praljak potjerao i rekao da uzme pušku i ide braniti domovinu a ne revati o njoj. Ovo ludilo PR -a treba prestati.

  • fazer 30.04.2025.

    Koja je to razina inteligencije trenutnog ministra.

Komentiraj...
Vidi sve komentare