To je to što me zanima!

Nova teška nesreća: Muškarac poginuo u sudaru kraj Zadra

Zadarska policija izvijestila je da je u mjestu Babindub, prije Zadra, poginuo muškarac. Prema prvim informacijama u prometnoj nesreći sudjelovala su dva vozila.
Vidi originalni članak

Crno jutro na hrvatskim cestama. Nakon što je noćas kod Trogira, u Segetu Donjem, poginuo muškarac koji je izletio s ceste, rano jutros došlo je do nove tragične nesreće. 

Zadarska policija izvijestila je da je u mjestu Babindub, prije Zadra, poginuo muškarac. Kako navode, do nesreće na DC-422 došlo je oko 6.55 sati. Na mjesto događaja odmah su upućene sve žurne službe. Prema prvim informacijama u prometnoj nesreći sudjelovala su dva vozila.

Na mjestu nesreće slijedi očevid, navodi policija.

Podsjetimo, muškarac (55) poginuo je noćas u teškoj nesreći u Segetu Donjem, izvijestila je splitska policija. Kako navode, malo iza ponoći je auotmobil izletio s ceste, a potom udario u metalnu ogradu i betonski  zid.

Idi na 24sata

Komentari 5

  • OBJEKTIVNIopettu 19.05.2025.

    Ova godina ce biti rekordna. Nema dana bez poginulog a ako preskoci, sljedeci bude troje. Ne znam, cemu zurba.?

  • StopDotepencima 19.05.2025.

    Samo čekam kako će MUP pronaći neku statističku metodu kojom se može dobiti da je broj poginulih i ove godine manji nego u prethodnoj!!! Ili će uvesti nekakve testove za umor vozača "umortestovi" kao npr. alkotestovi da mogu naplaćivati kazne umornim vozačima kao i alkoholiziranima da napune kasu!!!!

Komentiraj...
Vidi sve komentare