To je to što me zanima!

PANIKA U Avenue Mallu svi istrčali van, dojava o bombama ispraznile su trgovački centar...

Iz zagrebačke policije potvrdili su nam da su zaprimili dojavu te da su sve žurne službe na terenu. Posjetitelji i zaposlenici centra su evakuirani, a prostor oko Avenue Malla je ograđen
Vidi originalni članak

Policija je tu, svi su vani, rekao nam je čitatelj koji je poslao fotografiju ispred Avenue Malla u Zagrebu, gdje je u utorak poslijepodne došlo do evakuacije zbog dojave o bombi.

Kako doznajemo, dojava o mogućim eksplozivnim napravama unutar shopping centra zaprimljena je oko 17 sati. Na teren su odmah izašli policijski službenici koji su osigurali područje i započeli s pregledom objekta.

Iz zagrebačke policije potvrdili su nam da su zaprimili dojavu te da su sve žurne službe na terenu.

TKO PRIJETI BOMBAMA? VIDEO Posiju strah pa nestanu bez traga: 'Pronaći izvor ovih poruka je iznimno teško...'

- U tijeku je postupanje i pregled prostora kako bi se utvrdile sve okolnosti - kratko su nam poručili.

Posjetitelji i zaposlenici centra su evakuirani, a prostor oko Avenue Malla je ograđen.

Idi na 24sata

Komentari 9

  • BLA..BLA 28.04.2026.

    To Pavlek zove iz Kazahstana...

  • Ajs Nigrutin 28.04.2026.

    jel moguce da se boje nakon toliko fora

  • Zgubider 28.04.2026.

    "...U Avenue Mallu svi istrčali van, dojava o bombama ispraznile su trgovački centar......"___Bez veze panika. Kolika je vjerojatnost da u Hrvatskoj netko postavi bombu?! 0%!

Komentiraj...
Vidi sve komentare