To je to što me zanima!

Preminuo mladić (15) koji je kod Metkovića pao s romobila...

Doktori iz Sveučilišne kliničke bolnice u Mostaru borili su se za njegov život, ali nisu ga uspjeli spasiti....
Vidi originalni članak

Preminuo je mladić (15) iz okolice Metkovića koji je u utorak pao s romobila, doznaju neslužbeno 24sata iz PU dubrovačko-neretvanske.

Podsjetimo, dječak je teško ozlijeđen nakon pada s romobila, a u bolnici je ustanovljeno kako je riječ o ozljedama opasnim po život. 

Doktori iz Sveučilišne kliničke bolnice u Mostaru borili su se za njegov život javlja dubrovackidnevnik.net.hr, ali nisu ga uspjeli spasiti.

FOTO KRŠ I LOM Sudar na križanju u Zagrebu. Auto završio na krovu!

Kako su mediji ranije objavili, skupina djece navodno se igrala u blizini kanala u okolici Metkovića. Jedno od djece na mjesto okupljanja dovezlo se električnim romobilom, nakon čega su se dječaci međusobno izmjenjivali u vožnji. 

Kada je na red došao 15-godišnjak, krenuo je romobilom, no ubrzo je izgubio nadzor nad vozilom te pao na kolnik.

Idi na 24sata

Komentari 70

  • ćufta 25.06.2026.

    A zašto je unesrećeni liječen i preminuo u inozemstvu?

  • Jopazg 25.06.2026.

    Strasno. Te romobile zabraniti maloljetnima.

  • jozoxr 25.06.2026.

    kaciga....drugo se može krpat....glava teško....gotovo je sad....lako sad govorit, kad smo mi bili mladi nisu nam mogli na silu stavit kacigu na glavu....bilo je kao mamin sin...jbg baš smo bili glupi....počivao u miru😥😥

Komentiraj...
Vidi sve komentare