Mislim da je krajnje vrijeme da se to regulira. Kamikaze su na cesti
ar
argh1
14:48
Uređivanje komentaraOdustani
Totalna zabrana romobila na struju i bok, samo običnina guranje.
ro
robertina59
14:45
Uređivanje komentaraOdustani
ode jos jedan mladi zivot😭💔pocivao u miru,iskrena sucut onitelji
12
123445
14:42
Uređivanje komentaraOdustani
Kolko još ovakvih slučajeva se treba desiti da se zabrane ovakvi romobili. Portugal je to već napravio, a slijedi Belgija. Neme tu ima-nema kacigu. Totalna zabr
ana, a onaj kojeg se uhvati, zapljena i kazna od 5000€.
Prikaži još ↓
Be
BezC
14:47
Uređivanje komentaraOdustani
Čast izuzecima koji nose kacige, al dobar dio ih nema.. dalje, prometna nekultura, glavni i odgovorni su roditelji i zakon koji to sve skupa dozvoljava.
so
sofiaber
14:46
Uređivanje komentaraOdustani
Oće li se više to regulirat
storm73
14:48
Uređivanje komentaraOdustani
Roditelje treba kazniti jzatvorom gledam po troje na romobilu jure a naša policija ništa ne čini da zabrane romobile.
il
ivan lantran
15:53
Uređivanje komentaraOdustani
Zašto se dopušta maloljetnicima takva vozila,mnogo puta vidim kako djeca voze to kao ludi užas
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .