To je to što me zanima!

'Pretjecao je i zabio se u BMW u kojem je bio Pokrivač. Poginuo je i on. Pred ženom i djecom...'

Kako piše Jutarnji list, svjedoci nesreće rekli su kako je nesreću skrivio čovjek koji je u Audiju austrijskih registracija pretjecao i zabio se direktno u BMW u kojem su bili Pokrivač i suigrači
Vidi originalni članak

U teškoj prometnoj nesreći u Karlovcu u petak navečer poginulo je dvoje ljude. Među njima je Nikola Pokrivač, bivši nogometaš Varteksa, Dinama, Monaca, Red Bull Salzburga, Rijeke i hrvatski reprezentativac. Prošlo ljeto potpisao je za niželigaša Vojnić '95. Bio je u BMW-u zagrebačkih registracija s trojicom suigrača iz Vojnića. Dvojica se bore za život. Poginuo je i vozač Audija koji se direktno zabio u BMW. S njim je autu bila i maloljetna kći. Ona nije ozlijeđena.

Sve o strašnoj nesreći čitajte OVDJE

U drugom autu bila supruga poginulog vozača

Kako piše Jutarnji list, svjedoci nesreće rekli su kako je nesreću skrivio čovjek koji je u Audiju austrijskih registracija pretjecao i zabio se direktno u BMW u kojem su bili Pokrivač i suigrači.

Vaš internet preglednik ne podržava HTML5 video

U koloni vozila bio je i Seat austrijskih oznaka koji je vozila supruga poginulog muškarca iz Audija. S njom je bilo dvoje djece. Auto je zaustavila na vrijeme, ali ona i djeca svjedočili su strašnim scenama i stradavanju supruga i oca, piše Jutarnji.

NIKOLA POKRIVAČ (1985. - 2025.) Fajter Nikola je 2017. ispoviješću za 24sata inspirirao sve koji su se borili s teškim bolestima...

- Mene je taj čovjek pretekao, a onda je htio preteći i čovjeka ispred. Tek što se izbacio, naišao je BMW i sudarili su se direktno. Tog čovjeka je pratila njegova supruga s još dvoje djece. Sve su vidjeli. Otrčao sam do BMW-a, krenuo prema vratima i pogledao unutra, ali vidio sam da su svi... - ispričali su za Jutarnji svjedoci nesreće.


 

Idi na 24sata

Komentari 92

  • stipo44 19.04.2025.

    Specijalaca na cesti da ne povjerujes . Svaki dan me obilaze u zavojima luđaci za volanom , obilaze i ubacuju se . I na kraju ja dobijem kaznu zbog ulaska 1 m u jednosmjernu ulicu

  • nista 123 19.04.2025.

    Niko ne spominje bitno ,covjek kaze cim se vozac audija izbacio naisao je bmw .znaci da je bmw dosao prevelikom brzninom kad nisu niti jedan stigli napravit nikakvu korekciju .najlakse je nekog okrivljavati ,policija ce dat gotov izvjestaj sa lica mjesta ,ali da se bmw 5 ovako raspe i da putnici poginu udarac mora bit ekstreman a ovaj u audiju u tom trenu nije mogao vozit brze od 80.

  • saka zulu 19.04.2025.

    Ja koliko vidim da je na audiju slovenska registracija ljubljana a ne austrijska. Mozda griješim.

Komentiraj...
Vidi sve komentare