To je to što me zanima!

SDP-ov Zmajlović: 'Nakon 25 godina iste vlasti, treba se zahvaliti starom i birati novo'

Kandidat SDP-a i Možemo računa 1. lipnja na glasove svih ljudi dobre volje, koji žele, naglasio je, perspektivnu Zagrebačku županiju koja služi građanima
Vidi originalni članak

Kandidat SDP-a i Možemo za zagrebačkog župana Mihael Zmajlović, koji je izborio drugi krug s aktualnim županom Stjepanom Kožićem, pozvao je birače da 1. lipnja na birališta i izaberu promjenu, poručivši da se nakon 25 godina iste vlasti treba zahvaliti starom i izabrati novo. 

"Na terenu smo i koristimo priliku da zahvalimo svim biračima koji su nam u prvom krugu dali podršku, a pozivamo ih da izađu na izbore i u nedjelju, 1. lipnja. To je važno jer bez izlaska na izbore nema promjene", poručio je Zmajlović tijekom obilaska Velike Gorice i druženja s Velikogoričanima. 

Nakon 25 godina jedne te iste vlasti, treba se zahvaliti starom i izabrati novo, naglasio je.

"Smatram da je i ovdje gdje smo danas, u Velikoj Gorici, promjena na županijskoj razini jako bitna zbog svih problema s kojima se Velikogoričani susreću, a ne može ih riješiti Grad već ih rješava Županija, kao što su bolja prometna povezanost, domovi zdravlja, nedostatci specijalista, i kao budući župan ću se zalagati da se to riješi", kazao je.

EVO ŠTO JE BILO PROŠLE IZBORE Preokreti, iznenađenja i savezi: Ovako su ključni lokalni čelnici osvojili vlasti prije četiri godine

Vjeruje, istaknuo je, da ima šanse u drugom krugu pobijediti aktualnog župana, nezavisnog Stjepana Kožića, kandidata HDZ-a, HSU-a i DP-a. 

"Šanse uvijek postoje, dapače, 60 posto građana u Zagrebačkoj županiji je u prvom krugu reklo da želi promjene. Građani imaju svoj stav i ja ih pozivam da to potvrde i sljedeću nedjelju", poručio je Zmajlović.

Kandidat SDP-a i Možemo računa 1. lipnja na glasove svih ljudi dobre volje, koji žele, naglasio je, perspektivnu Zagrebačku županiju koja služi građanima. Ono čemu svjedočimo, ne samo protekle četiri godine nego i više, da se aktualni župan nekako umorio, ustvrdio je.

"Ne dolazi na sjednice, ne pojavljuje se na poslu, naprosto, došlo je do zamora materijala i mislim da mu treba zahvaliti. Dolazi novo vrijeme, koje nosi nove izazove, vrijeme digitalizacije, umjetne inteligencije i na to treba adekvatno odgovoriti kako bi radili u službi građana i rješavamo goruće probleme", rekao je.

Idi na 24sata

Komentari 2

  • gliva 27.05.2025.

    pelene i političare treba redovito mijenjati!

  • arow 26.05.2025.

    Od kad se tebe nešto pita

Komentiraj...
Vidi sve komentare