Badelj zabio u remiju HSV-a, Pavloviću 90 min. za Werder

Hrvatski reprezentativac Milan Badelj doveo je svoj HSV u vodstvo protiv Borussije Mönchengladbach, ali je završilo 2-2. Perišić nije debitirao u porazu Wolfsburga

Nogometaši HSV-a i Borussije Mönchengladbach odigrali su neodlučeno 2-2 u pripremnoj utakmici u trening-kampu u Dubaiju. Strijelac za Hamburžane bio je naš Milan Badelj.

Bivši veznjak Dinama doveo je HSV u vodstvo u 13. minuti, a u 27. je s bijele točke izjednačio kapetan Borussije Filip Daems. Novu prednost je HSV-u osigurao Artjoms Rudnevs u 39. minuti, a konačnih je 2-2 u 86. postavio švedski Hrvat Branimir Hrgota.

Podsjetimo, ranije je u turskom Beleku Werder s 2-1 bio bolji od Wolfsburga. Za momčad iz Bremena je svih 90 minuta odradio donedavni branič Zagreba Mateo Pavlović, dok je za ''vukove'' cijelu utakmicu u napadu odigrao Srđan Lakić. Ivice Olića nije bilo u sastavu, baš kao ni novopridošlog Ivana Perišića.