Barca izgubila kod kuće nakon šest godina! Neviđena blamaža Portugalaca usred Pariza...

Luka Cindrić još nije pravi, zabio je jedan gol kao i Igor Karačić za goste. Koje je do pobjede nosio Wolff s velikih 14 obrana i nekoliko takvih u završnici. Porto je PSG-u zabio tek četiri gola u prvom dijelu

U 500. europskoj utakmici pukao je veliki Barcelonin niz bez poraza na domaćem terenu. Nakon šest godina, od 5. prosinca 2015., opet se pojavila momčad koja je osvojila Blaugranu, a ta je opet bila - Kielce.

Poljaci su zasluženo odnijeli sve iako je Barcinih 10-6 u 15. minuti sugeriralo drugačije, no Kielce je do poluvremena stiglo zabiti 19 golova, što su u povijesti Lige prvaka protiv Barce u gostima uspjele još samo četiri momčadi (Braga, Kiel, Kolding i zadnji PSG 2014.) Na kraju 32-30 pa je Kielce postalo jedina momčad uz Kiel koja je barem dvaput osvojila Blaugranu. Kiel je uspio tri puta.

STIGAO 2019. Barca ne da Cindrića: Potpisao novi ugovor s Kataloncima... NAKON OPERACIJE RAMENA Cindrić ponovno u dresu Barce, zaigrao nakon dva mjeseca

Luka Cindrić još nije pravi, zabio je jedan gol kao i Igor Karačić za goste. Koje je do pobjede nosio Wolff s velikih 14 obrana i nekoliko takvih u završnici, Moryto sa sedam golova, Nahi sa šest. Mem, iako se činilo da ga ne ide ništa, zabio je sedam, kao i sunarodnjak mu N'Guessan. Kielce je sada tri boda ispred Barcelone.

Strašno prvo poluvrijeme PSG-a vidjeli smo u Parizu. Porto se izblamirao, zabio tek četiri gola za 30 minuta, PSG 18. Bilo je i 18-3... Na kraju 33-19, Ivan Slišković zabio je četiri gola za Portugalce.

U Zagrebovoj skupini spektakularni Niklas Landin sačuvao je Kielu pobjedu protiv Aalborga (31-28). Danac je imao 15 obrana, a kada je Aalborg stigao s 22-28 na 28-28, poskidao sve zicere. Duvnjak jedan gol za Kiel, sedam Ekberg i Pekeler za Kiel.

Pick Szeged sačuvao je bodove od naleta Vardara za korak s Kielom i Montpellierom. Mađari su iskontrolirali i dobili 34-31, uz devet golova Frimmela i osam Tonnesena. Ante Gadža jako dobar za Vardar sa šest golova. Timur Dibirov prešao je brojku od 1000 golova u Ligi prvaka. U tom su klubu samo Nikola Karabatić i Kiril Lazarov.