Barcelona se zahuktala: Preko Elchea do trećeg mjesta La Lige

Nije bilo jednostavno, Barcelona je gubila do 60. minute kod momčadi koja se bori za ostanak, ali golovima Ferrana Torresa u 60. i Memphisa Depaya iz penala u 84. došla je do pobjede

Nogometaši Barcelone preokretom su slavili u 27. kolu La Lige u gostima kod Elchea s 2-1 i probili se na treće mjesto tablice.

Elche je poveo u 44. minuti preko Fidela, koji je kaznio lošu povratnu loptu Pedrija, ali su izjednačili pogotkom Ferrana Torresa (61). Šest minuta prije kraja Katalonci su došli do pobjede golom iz jedanaesterca Memphisa Depaya nakon igranja rukom Antonija Barragana u svom kaznenom prostoru.

Barcelona je sada treća s dva boda više od Betisa, no 15 bodova manje od vodećeg Reala.

Ranije je Cadiz kod kuće svladao Rayo Vallecano s 2-0 golovima Alcaraza (55) i Idrissia (63).