Bayern lako protiv lidera, prva pobjeda Schalkea ove sezone

U četiri utakmice Bundeslige u utorak palo je 17 golova. Bayern je zabio četiri protiv dosadašnjeg vodećeg s ljestvice, a Schalke je kod Werdera došao do pobjede 0-3

Mario Götze dva je puta tresao mrežu Paderborna u pobjedi Bayerna 4-0. Pogađao je u 8. i 78. minuti, pridružili su mu se i Robert Lewandowski u 14. i Thomas Müller u 85. za nova tri boda momčadi Pepa Guardiole

Paderborn je na Allianz-Arenu stigao kao vodeća momčad Bundeslige, poslije ove utakmice vrh pripada Bayernu s 11 bodova, dva više od Hoffenheima i Mainza, Paderborn je četvrti s osam bodova.

I drugi i treći s ljestvice u utorak su remizirali. Hoffenheim je golom Jannika Vestergaarda u 93. minuti došao do 3-3 protiv Freiburga, a Mainz propustio vodstvo 0-2 kod Eintrachta u Frankfurtu. Završilo je 2-2, junak domaćih je Švicarac Haris Seferović koji je zabio u 82. minuti.

Nakon 0-0 na poluvremenu, Schalke je u nastavku došao do 0-3 kod Werdera. Meyer, Neustädter i Barnetta bili su strijelci u prvoj pobjedi plavih u novoj sezoni.