Bili smo na povijesnoj utakmici u Mostaru: 'Ovdje ljudi vjeruju da možemo srušiti i Engleze'

Bit će gusto, bit će četvrti, orilo se s tribina nakon što je Zrinjski poravnao na 3-3, i to se i dogodilo! Gol za povijest zabio je "Zolja iz Bijeloga polja" Zvonimir Kožulj, bivši igrač Hajduka

Spektakl pod mostarskim Bijelim brijegom! Iako je u prvom povijesnom susretu jedne BiH momčadi u skupinama Konferencijske lige Zrinjski na poluvremenu gubio od AZ Alkmaara 0-3, igrači Krunoslava Rendulića u drugom su poluvremenu potpuno nadigrali goste iz Nizozemske, kreirali su veliki preokret i zasluženo stigli do prve povijesne europske pobjede 4-3. Čudesan preokret sjajnim je golom iz slobodnog udarca najavio Zvonimir Kožulj, nakon njega zabijali su Ćorluka i Hrvanović, da bi točku na 'i' stavio junak večerašnjeg susreta Kožulj svojim drugim golom.