Bilić dijeli prvo mjesto, Vahidu Halilhodžiću bod u 93. minuti

Beşiktaş je u 86. minuti došao do gola i do tri boda u gostima kod Bursaspora, dok je Trabzonspor u 93. minuti iz penala spasio bod kod Istanbul Başakşehira (1-1)...

Olcay Şahan pogodio je u 86. minuti za drugu pobjedu Beşiktaşa i pridruživanje Akhisaru i Feneru na vrhu turskog nogometnog prvenstva. Ekipa Slavena Bilića nakon pobjede kod Bursaspora (0-1) ima sedam bodova iz tri utakmice, dovoljno za odlično raspoloženje u tom dijelu Istanbula.

Samo tri boda na početku lige ima Trabzonspor Vahida Halilhodžića. Do trećeg je došao tek u 93. minuti gostovanja kod Istanbul Başakşehira, kad je Oscar Cardozo izjednačio iz penala. Domaćina je u vodstvo doveo Edin Višća u 47. minuti, bivši igrač Željezničara kojem je ovo već četvrta sezona u Istanbulu.