Ante, majstore! Pogledajte kako je Budimir presudio Levanteu

Bila je to brza kontra gostiju, Kike Barja je ubacio s desne strane, a Budimir ispratio odličan ubačaj i u padu nogom pogodio pod prečku. Osasuna je sad 12. na tablici

U susretu 23. kola španjolskog nogometnog prvenstva Osasuna je na gostovanju pobijedila Levante sa 1-0, a pogodak odluke zabio je hrvatski reprezentativac Ante Budimir u 74. minuti.

POGLEDAJTE VIDEO: Modrić na ljetovanju

Bio je to njegov šesti gol ove sezone, jedan od važnijih u borbi za prvoligaški spas momčadi iz Pamplone.

Nismo u mogućnosti objaviti vezani videozapis zbog ograničenja vezanih uz prava emitiranja na internetu. Video možete pogledati OVDJE.

Samo pet minuta kasnije domaćin je mogao izjednačiti, no Jose Morales nije realizirao jedanaesterac. Njegov udarac zaustavio je Sergio Herrera.

Osasuna je ovom pobjedom skočila na 12. mjesto ljestvice sa 25 bodova, dok je Levante na 10. poziciji s dva boda više.

U ranije odigranom derbiju kola Real Madrid je pobijedio Valenciju sa 2-0 vrativši se na drugo mjesto Primere.

Bila je to treća uzastopna pobjeda "Kraljevskog kluba", a golove su zabili Karim Benzema (12) i Toni Kroos (42).

PALA JE VALENCIA Real opet niže pobjede: Modrić je briljantan, iskreirao je gol

U akciji za drugi Realov pogodak sudjelovao je i Luka Modrić. Kapetan hrvatske reprezentacije sjajno je uposlio Lucasa Vazqueza, a ovaj produžio do Kroosa koji je zabio s ruba kaznenog prostora.

VELIKO PRIZNANJE Marca: Nitko nije kao Modrić

Real je u 61. minuti zabio i treći gol, no pogodak Ferlanda Mendyja je nakon pregleda video snimke poništen zbog zaleđa. Mendy je bio blizu gola i u 78. minuti, no golman Jaume Domenech je sjajno reagirao i obranio njegov udarac.

Luka je na terenu proveo 79. minuta, a umjesto njega u igru je ušao Isco.

Real je ovom pobjedom preskočio Barcelonu i sada na drugom mjestu ima 49 bodova, tri više od katalonskog velikana.