Bucksi razbili Atlantu! Giannis zabio 25 poena i vratio ih u igru

Zabio je Grk 25 poena, uhvatio devet skokova i podijelio šest asistencija. Uz njega je najbolji bio Jrue Holday s 22 poena. Kod Hawksa su podbacili svi najbolji igrači

Nakon što su Atlanta Hawksi sredili Milwaukee Buckse u prvoj utakmici finala Istočne konferencije, u drugoj su Bucksi lakoćom slavili 125-91 i vratili se u igru.

Najzaslužniji je za to, očekivano, bio jedan od najboljih igrača lige Giannis Antetokounmpo. Zabio je Grk 25 poena, uhvatio devet skokova i podijelio šest asistencija.

Uz njega je najbolji bio Jrue Holiday s 22 poena.

Nisu to neke maestralne brojke, ali Bucksima sinoć takve - nisu ni trebale! Već u drugoj četvrtini otpuhali su jadnu Atlantu koja je u u toj dionici zabila 17 poena, a Bucksi 43. Utakmica je tu praktički bila gotova na poluvremenu...

Kod Hawksa su podbacili - više manje svi. Trae Young zabio je tek 15 poena, John Collins 11, Clint Capela dva, a Bogdan Bogdanović osam. Nije baš nešto...

U noći sa subote na nedjelju opet imamo prilike gledati okršaj Darija Šarića i Ivice Zupca. Šarićevi Sunsi vode 2-1, a od tri ujutro Zubac i ekipa idu pokušati izjednačiti seriju.