Cavani i Lavezzi zabili za prvu pobjedu PSG-a u prvenstvu...

Parižani su poveli u 24. minuti nakon što je Ibrahimović proigrao Cavanija. Domaćini su se vratili autogolom Alexa. Pobjedu gostima donio je Lavezzi u 73. minuti

PSG je tek u trećem kolu Le Championnata stigao do prve pobjede. Na gostovanju kod Nantesa pobijedili su 2-1.

Parižani su poveli u 24. minuti nakon što je Ibrahimović sjajno proigrao Cavanija koji je izbjegao zaleđe i zabio za 1-0.

Domaćini su se vratili u 53. minuti autogolom Alexa, ali do kraja utakmice nisu izdržali pritisak PSG-a. Nakon jedne odbijene lopte pobjedu gostima donio je Lavezzi u 73. minuti.

PSG je pobjedom skočio na osmo mjesto ljestvice s pet bodova, dok je Nantes 12. s tri boda.