Čilić preko 502. igrača svijeta u polufinalu ATP Stuttgarta...

Marinu Čiliću je to druga pobjeda protiv Zvereva, a za finale Stuttgarta igra protiv Srbina Viktora Troickog. U drugom polufinalu sastaju se Rafa Nadal i Gael Monfils

Marin Čilić izborio je polufinale u Stuttgartu. Hrvatski tenisač pobijedio je Nijemca Mischu Zvereva 4-6, 7-6 (5), 7-6 (5) nakon dva sata i 20 minuta. Zverev, 502. igrač svijeta, dobro je namučio najboljeg hrvatskog igrača.

Već na otvaranju meča Zverev je uzeo servis našem igraču. Bio je to break koji je Nijemcu donio prvi set. U drugom je Čilić bio mirniji u tie-breaku.

Marin je u trećem setu uzeo servis Zverevu kod 2-1, ali nije ga uspio potvrditi i opet je morao igrati tie-break. Čiliću je to druga pobjeda protiv Zvereva, a za finale igra protiv Srbina Viktora Troickog.

U drugom polufinalu igraju Nadal i Monfils.