CSKA u Moskvi minimalno pobijedio Slaven Belupo

Nogometaši CSKA osigurali su prolaz u ligu Uefe pobjedivši na stadionu Lužnjiki u Moskvi Slaven Belupo 1-0. Ukupni rezultat dvije utakmice je 3-1
3'- Iz daljine je Džagojev okušao udarac prema golu, no nije bio precizan.
7'- Aldonin je opasno zapucao, no golman Rodić bio je spreman. Korner CSKA-u nije donio opasniju prijetnju.
9'- Slaven Belupo je imao priliku iz slobodnog udarca zaprijetiti Akinfejevu, no on je obranioslab udarac Vručine s 25 metara.
15'- Golman Rodić uspješno je pokupio centaršut namjenjen Loveu.
20'- CSKA nastavlja kontrolirati utakmicu. Imali su novi korner, no ponovno je Rodić bio siguran.
26'- Iz daljine je pokušao Čaval, no bezopasno po Akinvejeva.
31- Trener CSKA nezadovoljan je zbog igre. Njegovi momci napadaju, no Slaven uspijeva sve braniti bez većih poteškoća.
31'- Aldonin je pucao, no udarac nije bio suviše opasan. Golman Rodić opet siguran.
37'- GOL! Branič Vasilij Berezutski glavom je pogodio za vodstvo CSKA 1-0 nakon prekida.
42'- Slaven je prvi put došao šesnaesterac domaćih no sebični Vručina je krenuo driblati, umjesto da doda suigraču.
DRUGO POLUVRIJEME
48'- Priliku iz prekida s desne strane u liniji 16erca imao je Posavec, no on je predaleko "centrirao".
50'- Nakon prekršaja Čavala, CSKA je dobio priliku iz slobodnog udarca sa manje od 20 metara, no Erkin je pogodio živi zid.
54'- Prvi korner za Slaven stigao je nakon dobrog centaršuta. No Čavalovo ubacivanje nije bilo opasno.
56'- Džagojev je umalo postigao drugi gol za CSKA. Nije stigao zahvatiti loptu nakon dobrog centaršuta u pet metara.
63'- Šafarić je zamijenio Nynkua.
71'- Wagner se probio u šesnesterac Slavena, no nije se snašao.
74'- Šafarić imao najveću priliku za Slaven, no njegov udarac Akinfejev je zaustavio.
80'- Imao je Kresinger priliku ubaciti u sredinu, no njegovo dodavanje nije bilo precizno.
82'- Sad je priliku imao CSKA, Žirkov je odlično asistirao, no Love i Džagojev nisu stigli tu loptu.
89'- Nogometaši CSKA počeli su još bolje igrati ulaskom Žirkova. No unatoč nekoliko dobrih prilika nisu pobjedu učinili uvjerljivijom.
90'- Akinfejev je obranio novi neugodni udarac.